Franchise project manager

 ÚČEL PRÁCE:

Účelem této pozice je vybudování a zajištění bezproblémového chodu franchizové sítě partnerů Hobbytec CZ na území České republiky

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odpovědnost za vybudování franchisové sítě na území ČR
  • Jednání s potencionálními partnery
  • Školení partnerů týkající se franchisového konceptu
  • Příprava vhodných marketingových podkladů pro partnery
  • Podpora partnerů při implementaci procesů souvisejících s frachisovým konceptem
  • Spolupráce na marketingových aktivitách společnosti platných pro franchisové partnery
  • Pravidelná komunikace s franchisovými partnery
  • Pravidelné setkávání s partnery včetně operativní podpory

VŠEOBECNÁ ČÁST:

  • Efektivně využívá všechny svěřené zdroje (finanční, technické, informační, časové i lidské), stará se řádně o svěřené hodnoty.
  • Dodržuje zákonné předpisy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, ochrany dat, ochrany svěřených prostředků, ochrany životního prostředí.
  • Dodržuje všeobecně závazné právní předpisy, interní předpisy a doporučené postupy.
  • Podílí se na svém odborném a osobnostním rozvoji v oblastech relevantních náplni pracovního místa za účelem zvýšení efektivity práce, získané poznatky sdílí s kolegy.
  • Svým přístupem ke svěřené práci přispívá k dobrému jménu společnosti Hobbytec

PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRACOVNÍ POZICE:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň 3 roky zkušeností v obchodní pozici
  • Zkušenosti v budování obchodní sítě
  • Znalost AJ výhodou
  • Orientace v ekonomických kalkulacích
  • Dynamická a motivovaná osobnost s orientací na úspěch
  • Výrazné komunikační dovednosti
  • Časová i úkolová flexibilita
  • Zkušenost s vedením menších kolektivů
  • Samostatnost a spolehlivost, týmový hráč
  • Schopnost implementovat potřebné procesy v rámci konceptu
  • Zkušenosti s vyjednáváním
  • Ochota cestovat
  • Zkušenosti s frachisovými projekty výhodou
  • Zkušenosti s Projektovým řízením výhodou nikoli nutností

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů
    Více o zpracování osobních údajů